×

TEKLİF FORMU

Davlumbaz söndürme sistemleri, içerisindeki algılayıcılar sayesinde yangın esnasında otomatik devreye girerek yangına anında müdahalede bulunur.
Gazlı söndürme sistemleri, herhangi bir kalıntı bırakmadan, ısıyı emerek alevlerin sönmesini sağlar. Ayrıca insanlara ve çevreye herhangi bir zararı bulunmaz.
Yangın dolap sistemleri, yangın anında bina içinde yeterli suyu sağlayan özel pompalar sistemidir. Bu sistem sayesinde yangına anında müdahaleye yardımcı olur.
Merdiven basınçlandırma sistemleri, tüm işletmelerde yangın merdivenlerine duman girişini önlemesine yardımcı olur.
Köpüklü yangın söndürme sistemleri, yanıcı ve sıvı kimyasalların söndürülmesinde kullanılarak yanıcı bölgeye müdahale ederek yangını engeller.
Spring yağmurlama sistemleri, yangın anında duman sinyallerini alarak otomatik söndürme moduna geçer ve o anda yangının söndürülmesine müdahale eder.
Duman tahliye sistemleri, yangın sebebi ile oluşan dumanların önüne geçerek yapılan tahliye sistemleri ile içerideki dumanları rahatça dışarı atmasını sağlar.
Hidrant Sistemleri, yangının tehlikesi durumunda ilk müdahalede söndürülemeyen yangınlara dışarıdan müdahale ederek yangının çevreye taşmasını engeller.

TEKLİF İSTE

TOP