×

TEKLİF FORMU

merkezi klima sistemi
MERKEZİ KLİMA SİSTEMLERİ

Merkezi Klima Sistemleri minimum maliyet ve maksimum enerji tasarrufuyla çalıştığı için ofis, alışveriş merkezi, konut, plaza gibi yapılarda tercih edilir.

VRF, VRV veya VRS olarak adlandırılan ve değişken debili soğutucu akışkan sistemi olarak da bilinen VRF sistemler, konut ve ticari ortamlara yönelik geliştirilen merkezi klima sistemleridir. Merkezi klima sistemleri, insanların hayatını teknoloji açısından kolaylaştırmak ve kapalı ortamlarda daha kolay ısınmasını, soğumasını sağlamak amacıyla dış ortamlara vrf klima sistemi sağlamaktadır. VRF klima sistemleri, enerji tasarrufunun öncelikli olduğu alışveriş merkezlerinde, plazalarda, ofislerde, otellerde, konut gibi mekânlarda ısıtma ve soğutma amaçlı daha çok tercih edilmektedir. Isıtma ve soğutma ihtiyacının karşılanmasında, esnek iç ünite seçeneği özelliği bulunmasından dolayı tüm mekânlara uyum sağlamaktadır.

MERKEZİ KLİMA SİSTEMİ ÖZELLİKLERİ

  • 1. Bu inventerler, yüksek basınçta iyi sıkıştırma sözelliğine sahip şekilde tasarlanmıştır.
  • 2. Minimum enerji tüketirler ve daha geniş bir sıkıştırma kontrolü sağlama özellikleri bulunmaktadır.
  • 3. Frekans aralığı enerji tasarrufu sağlayacak şekilde ayarlanmıştır.
  • 4. İki kademli yağ ayırma teknolojisi enerji verimliliğini sağladığı gibi yağ ayırma verimliliğini de maksimuma çıkarmaktadır.

TEKLİF İSTE

TOP