×

TEKLİF FORMU

klima-otomasyon-sistemleri
KLİMA OTOMASYON SİSTEMİ

Klima Otomasyon Sistemleri, Endüstriyel ve konfor amaçlı uygulamalarda ortamın ısıtılması, soğutulması ve uygun nem şartlarının sağlanması amacı taşır.

Klima Otomasyon Sistemleri, Endüstriyel ve konfor amaçlı uygulamalarda ortam havasının ısıtılması, soğutulması, temizlenmesi, taze hava ve uygun nem şartlarının sağlanması amacıyla kullanılmaktadır. Bütün bu ihtiyaçları merkezi yapıda çözebilen sistemlerdir. Kullanılan projeler birbirinden farklıdır ve klima otomasyon sistemleri, birbirlerini karşılayacağı şekilde özel imal edilirler. İş merkezleri, hastaneler, fabrikalar ve alışveriş merkezi gibi alanlarda kullanılmaya uygundur.

Kış aylarında, santral serpantinlerinin soğuktan donmasını engellemek için donma termostatından gelen donma uyarısı sayesinde sistemin dış ortam ile bağlantısı kesilerek ya da tamamen durdurularak batarya patlamalarının önüne geçilir. Çalışma ve durma saatleri kullanıcı tarafından belirlenir ve gereksiz çalışma önlenmiş olur. Ayrıca çeşitli programlar uygulanarak sistemin uygun durumlarda, daha az enerji tüketerek çalışması sağlanır.

TEKLİF İSTE

TOP